Bosch Servisi

Bosch Servisi

Tüm Türkiye’de  uzun yıllardan beri profesyonel ekip ve teknolojik cihazlarımızda her türlü Bosch marka ürünlerinizin Bosch servisi olarak tamir ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Bosch Servisi aradığınızda 7/24 ve garantili hizmet veren Bosch Servis Merkezi firmamız deneyimli personelleri ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bosch marka ürünlerin genel başlıklarıyla aşağıdaki tüm kategori ürünlerinin tamamının bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

  1. Buzdolapları ve derin dondurucular
  2. Çamaşır ve kurutma makinaları
  3. Bulaşık makinaları
  4. Pişirme grubu
  5. Elektrikli süpürgeler
  6. Klimalar
  7. Ütüler
  8. Kahvaltı hazırlama grubu
  9. Mutfak aletleri

Yukarıda saymış olduğumuz tüm kategoriye ait ürünlerin tamir ve bakımını profesyonel deneyim eşliğinde ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de Profesyonel Bosch Servis Hizmeti

Bosch marka tamir servisi olmak bilgi birikimi ve uzun yıllarda elde edilen deneyim gerektirir. Çünkü Bosch marka ürünler çevre dostu, kaliteli ve oldukça hassas ürünlerdir. Tamir ve bakımı da markanın kalitesi gibi profesyonellik ve deneyim gerektirir. Tüm Türkiye’ye hizmet veren ekibimiz alanında özel yetiştirilmiş ve sizlere pratik çözümler sunabilecek kapasiteye sahip personellerdir.

Firmamızdan destek talep ettiğiniz taktirde tamir veya bakımı yapılacak ürün neyse alanında yetişmiş ekibimizden biri görevlendirir ve kısa süre içerisinde tamiri veya bakımı yaparak müşteri memnuniyeti doğrultusunda görevini tamamlayarak döner. Bir teknik servisten hizmet alacağınız zaman firmanın vermiş olduğu hizmetler konusunda başarı oranından emin olmalısınız. Çünkü her firma personeli aynı kalitede hizmet vermeyeceği için kısa süre içerisinde ürününüz tekrar arıza yapabilir. Türkiye Bosch Servisi olarak verdiğimiz hizmetin daima arkasında olmaktayız.

Evlerinizin vazgeçilmezi olan teknoloji cihazlar asla vazgeçemeyeceğiniz ekipmanlardır. Bu nedenle ürünlerin arızası durumunda emin ellere teslim etmeniz gerekir.

Bosch Servisinde Teknolojik Ekipman

Firma olarak daima gelişen teknolojiyi takip ederek işimize uyarlayabileceğimiz yenilikleri kullanarak daima daha kaliteli hizmet vermenin peşindeyiz. Bu nedenle daima son çıkan teknolojik cihazlarla tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın Sunduğu Garanti Kapsamı

Bosch servisi firmamız personeli alanında deneyimli profesyoneller oldukları için verdiğimiz hizmetin daima arkasında durmaktayız. Firma personelimiz gelip ürünü incelediğinde sizlere en ekonomik çözümü sunar, tamir edilse de sonuç alamayacağınız ürünleriniz için de baştan yapmaya değmeyeceğini söyleyerek sizin gereksiz masraf yapmanızı engeller. Personelimiz tamirini gerçekleştirdiği ürün hakkında kişiye aynı hasarın tekrarlanmayacağına dair garanti verir. Olurda aynı hasar tekrar oluşursa gelerek ücretsiz olarak tamirini gerçekleştirir.

Türkiye Servis Merkezine Ulaştığınızda Süreç Nasıl İşliyor?

Bosch teknik servisi firmamızın iletişim sayfasından müşteri temsilcimize ulaştığınız taktirde görevli personelimiz ne hizmeti istediğinizi sorar. Şayet Bosch marka tamir için ürününüz varsa ve tamir hizmeti istiyorsanız. Ürün hakkında gerekli bilgiyi aldıktan sonra tamirle yapılacak bir durumsa bunu bildirir veya parça değişmesi gerekiyorsa bunu size baştan söyler ve onayı aldıktan sonra en kısa süre için randevu oluşturur. Şayet cihaz bakımı hizmeti alacaksanız yine bakımın nasıl yapılacağı hakkında kısa bilgi verdikten sonra randevu oluşturur. Randevu saati sizin uygun olduğunuz gün ve saate uyumlu olarak oluşturulmaya özen gösterilir.

Randevu Zamanı

Deneyimli personelimiz randevu günü ve saatinden 15 dakika önce verdiğiniz adreste bulunarak önce ürünü kontrol edip nelerin yapılabileceğine dair size bilgi verir ve onayı aldıktan sonra tamir veya bakım hizmetine başlar ve en kısa süre içerisinde görevini tamamlar.

Türkiye Bosch Servisi Fiyatları

Firmamız prensip olarak daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız oldukça geniş bir ekiple tüm Türkiye’ye yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet veriyor. Müşterilerimizin çoğunluğunu farklı müşterilerimizin referansı ile ediniyoruz. Çünkü büyümemizin ana nedeninin müşteri memnuniyeti olduğunu biliyor, o doğrultuda hizmet veriyoruz. Bu nedenle Bosch servisi fiyatları bakımından en uygun fiyata hizmet veren firma konumundayız.

Garantili Servis Hizmetlerimizden Yararlanın

Gerek kombi bakımı, gerekse elektrik ve elektronik ev aletleri tamirinde kaliteli bir teknik servis hizmeti ihtiyacınız olduğunda tereddüt etmeden Türkiye Bosch servisi firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizin iletişim sayfasına girerek müşteri temsilcimize ulaşmak olacaktır.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN