Daikini Kombi Servisi 

Daikini Kombi Servisi 

Daikini kombi servisi  birçok konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.  Teknik servis hizmetini firmamızdan, Tüm Türkiye’de sunulan hizmetlerle profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Daikini kombi servisi kaliteli tamir ve bakım hizmeti alabileceğiniz şekilde firmamız  tarafından hazırlanmaktadır. Son teknolojik cihazlarla sağladığımız çözümler, cihaz marka ve modeline uygun biçimde netice almanızı sağlar.

Daikin Teknik Servis Nedir?

Teknik birtakım arızaları olan kombinin sorunlarını gidermek üzere verdiğimiz hizmetler Daikin teknik servis olarak tanımlanabilir. Daikin markasına ait modellerde yaşanan sorunlar için birkaç adımda çözüm sürecini başlatabilirisiniz.

Daikin Kombi Müşteri Hizmetleri  

Daikin müşteri hizmetleri telefon numaramız firmamız web sitesi üzerindeki iletişim bölümünde yer almaktadır. Nasıl bir sorun yaşadığınızı Daikini kombi servisi ekibindeki kişiye anlatabilirsiniz. Oluşan sorunların geçici mi yoksa uzun süreli mi olduğuna dair yöneltilen soruları doğru yanıtlamaya özen gösteriniz.

  • Kombinizin elektronik ekranında yazan kodların geçici mi kalıcı mı olduğuna bakınız.
  • Kombiden ses geliyor mu gelmiyor mu kontrol ediniz.
  • Çeşitli bağlantılar ve elektrik temaslarının kontrolü yüzeysel şekilde yapılmalıdır. Kombinizde şayet anormal sesler geliyorsa ve patlama durumu varsa evinizin elektrik bağlantı merkezini kapatmanız önerilir.
  • Kombi borularının devamında su kaçakları olup olmadığını kontrol etmeniz sorun çözümü için faydalı bir durum olabilir. Daikini Servis Merkezi olarak tüm çözümlerinizin tam şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Daikin Premix NDJ Model Kombiler

Piyasada Daikin servis arayışında olanlar için birçok model görülebilmektedir. Daikin Premix NDJ kombi modelleri de sıklıkla karşılaşılan türlerdendir. Bu model kombilerinizde olası arızalar için hemen başvurularınızı yapabilirsiniz. Modelin kendisinden kaynaklanan bazı sorunlar olması halinde gerekli yönlendirmeler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Daikin Premix VZ Modeli Çözümleri

Daikin Premix VZ model kombileriniz için ideal çözümler sağlamaktayız. Kombinin elektronik yapısındaki farklardan kaynaklanan model sorunları değişebilmektedir.  Markaların modelleri harici kullanıma bağlı sorunlar, kombi yerleştirilen alan özellikleri gibi çok sayıda özellik faktörünü ele almaktayız.

Kombi montajı iyi yapılmadığında sorunlar olabilir. Başlangıç aşaması, dış faktörler, deprem ve sel gibi maruz kalınan durumlara göre arıza nedenlerini tespit ediyoruz.

Kombi Su Isıtmıyor Arızası Nedir?

Kombi su ısıtmıyor arızası en yaygın görülen sorunlar arasındadır. Suyunuzun ısınmaması nedeniyle banyo ve mutfak çeşmesi ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilirsiniz. Firmamız kombinizdeki basınç olasılıklarına da bakarak çözümü amaçlamaktadır.

Daikini kombi servisi olarak basınçta olması gereken rakam aralığına gelen kombinizle çözüm sağlamaktayız. Su ısınmamasının basınç harici nedenleri de olabilecektir. Basınç dengesi yerinde olmasına rağmen motor patlaması, elektronik kart arızaları gibi daha farklı karmaşık sorunlar olabilir.   Bu tür sorunlarda birinci adım basınç dengesindeki durumu kontrol etmek olacaktır.

Kombi Arıza Kodları Kendiliğinden Düzelir mi?

Kombi arıza kodları kendiliğinden düzelebilmektedir. Nadir görülen durumlarda kombinin geçici ekran hatası vermesi gibi durumlar yaşanabilir. Fakat yeniden aynı durum olmaktaysa hemen firmamıza başvuru kaydı açabilirsiniz.  Ortaya çıkıp çıkıp kaybolan kodlarda kalıcı arıza var denebilir.

Kombi Arızası Nasıl Giderilir?

Kombi arızalarının kendi içerisinde değişik çözümleri olabilmektedir. Arıza kapsamında çok sayıda sorun olabileceği için çözüm de benzer sayıda olmaktadır.

Daikin Kombi Arıza İşaret Kodları ve Çözümleri

Daikin kombi arıza işaret kodları ve çözümleri arasında öne çıkan belirgin sorunlardan bazılarına odaklanmak mümkündür.

1 .Daikin Kombi IJ 64 Error

Daikin Kombi IJ 64 Error arızasında birkaç kere üst üste resetleme yapılması önerilmektedir. Sorunu çözmek için resetleme işlemini çok hızlı yapmamalısınız. Birkaç saniye bekleyerek yeniden başlatma işlemi olmalıdır.

1J-64 sudaki sıcaklık derecesinin olması gerekenden çok daha yüksek akması anlamına gelmektedir. Hızlı çözülmesi gereken sorunlar arasındadır. Vana kontrollerini de yapmayı unutmayınız. Petek vanaları ve kombi su vanalarının birbirine karışması, vs. derece etkileşimine neden olabilecektir.

2 .Daikin Kombi U4 Arızası Nasıl Giderilir?

Kısa süre içinde çok kere resetleme yapıldığında U4 arızası görülebilmektedir. Ekranda bu kod görüldüğü anda kombinizdeki şalteri açıp kapatmanız önerilir. Bir süre dinlendirilen şalter kendine gelebilmektedir.

  1. Daikin Kombi Error 11 67 Anlamı Nedir?

Daikin Premix NDJ model kombilerde alev kaybı sıkça karşımıza çıkan sorunlardan birisidir.  Yeterince iyi ısıtmayan petek ve sıcak su anlamına gelebilir. Kombi arıza teknik servis kaydı açtırarak çözüm sürecine girebilirsiniz.

Daikin kombi arıza kodlarının çeşitleri daha birçok türde karşımıza çıkmaktadır. Firmamıza başvuru yaparak hızlı netice alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN