Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Firmamızın sağladığı Demirdöküm servisi hizmeti sayesinde tüm Demirdöküm marka elektronik cihazlarınızla alakalı teknik servis hizmeti sağlanır.

Demirdöküm servisimiz Demirdöküm marka cihazlarınızla alakalı tüm teknik servis hizmetlerini karşılar. Demirdöküm markası uzun yıllardır sektöründe öncü firma olarak hizmet verir. Kişilerin kullanımına sunduğu dayanıklı ürünler sayesinde Demirdöküm markası geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Müşteri ağı sayesinde tüm Türkiye’ye sağladığı hizmetler neticesinde firmamız da tüm Türkiye’de bulunan Demirdöküm kullanıcılarının kaliteli hizmetimizden faydalanması için hizmet sunar. Hizmetlerimiz oldukça çeşitlidir. Tüm Demirdöküm marka elektronik cihazlarınızla alakalı tamir, bakım ve kurulum hizmeti tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz aracılığıyla verilir.

Demirdöküm Buzdolabı Servisi

Tüketicilerin buzdolabı tercih etme alışkanlıkları arasında uzun süreli koruma mekanizması bulunur. Yeni nesil buzdolaplarının buzluk kısımlarının da aşağıda olması kullanım açısından pratiklik sağlar. Demirdöküm markası buzdolabı konusunda Türkiye’de eskiden beri hizmet verir. Sunduğu dayanıklı ürünler ve hizmet kalitesi sebebiyle günümüzde sıklıkla hala tercih edilen bu markanın dijital platformlar olmak üzere pek çok satış noktası bulunur. Tercih ettiğiniz Demirdöküm marka buzdolapları sayesinde yiyeceklerinizi ilk günkü tazelikleri ile muhafaza edebilirsiniz. Demirdöküm teknik servis hizmetleri kapsamında buzdolaplarınızda yaşanabilecek tüm arızalar kısa sürede giderilir. Ekiplerimizin sağladığı uzun süreli çözümler neticesinde mağduriyetiniz kısa süreli olur. Özellikle pandemi sebebiyle firmamız temizlik konusunda üst düzey hassasiyet gösterir. Bu nedenle işlemler tamamlanırken oldukça hijyenik ve dikkatli şekilde çalışılır. Ekiplerimizden hizmet almak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarınızı uzun süre kullanabilmeniz için özellikle mevsim geçişlerinde bakımlarını yaptırmanız gerekir. Klima bakımları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Sahip olduğunuz tüm Demirdöküm marka klimalar için firmamız hizmet verir. Demirdöküm marka klimalarınızın bakımı yapılmadığı zaman sizin için hem ekonomik hem de sağlık anlamında olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için profesyonel bir destek alarak düzenli şekilde Demirdöküm klima bakımını yaptırmanız gerekir. Düzenli olarak yaptırdığınız bakımlar sayesinde klimanız uzun süre boyunca kullanılabilir. Bunun yanı sıra filtrelerin tıkanması üflenen hava miktarını yarı yarıya düşürür. Klimanızın işlevini zamanla tam anlamıyla yitirmemesi için tüm önlemleri almanız gerekir. Tarafımıza ulaşarak alacağınız hizmetler doğrultusunda klimanızı uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Demirdöküm klimalarınızla ilgili tüm bakım ve onarım işlemleri için tarafımızdan kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Evlerde oldukça işlevli kullanılan ve elzem bir ihtiyaç olan kombiler için Demirdöküm markası tercih edilir. Demirdöküm marka kombiler aracılığıyla kişilerin konfor alanları genişletilir. Bunun yanı sıra bu markanın sağladığı kombi hizmeti sayesinde ekonomik olarak da avantajlı olursunuz. Yüksek enerji tasarrufu ile çalışan bu kombiler sayesinde düşük enerji ile yüksek performans elde edersiniz. Demirdöküm kombi servisimiz tercih ettiğiniz bu kombiler için size her türlü hizmeti sunar. Hizmetlerimiz çerçevesinde yapılan bakım ve tamir işlemleri kombilerinizin verimini arttırır. Böylece ortaya çıkabilecek arızalar da önceden tespit edilir ve düşük maliyetle kolayca giderilmiş olur. Yapılan bakımlar neticesinde kombilerinizin kullanım ömrü artarken ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için de önceden önlem alınmış olur.

Demirdöküm Teknik Servis Hizmetleri Garantili mi?

Firmamızdan alacağınız tüm Demirdöküm teknik servis hizmetleri garantilidir. Firmamız uzun yıllardır Demirdöküm servisi olarak hizmet verir. Bu nedenle firmamızın sektörde kazandığı tecrübe neticesinde hizmetleri de garantilidir. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Ancak yaşanması durumunda da tarafımıza ulaşmanız halinde garanti kapsamında tüm işlemleriniz hiçbir ek ücret talep edilmeden tamamlanır. Bunun için yapmanız gereken işlemler bittikten sonra ekiplerimizin size vereceği faturayı saklamaktır. Bu fatura sayesinde garanti süresi boyunca garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm Teknik Servis Hizmetleri

Demirdöküm hizmetleri kapsamında değiştirilen tüm parçalar yerine orijinal Demirdöküm yedek parça takılır. Yedek parçaların orijinal kullanılmaması durumunda arızalar kısa süre içerisinde tekrarlar. Bunun dışında sürekli tamir yaptırmak da sizin oldukça yüksek maliyet harcamanıza sebep olur. Ayrıca orijinal yedek parça kullanılmayan durumlarda Demirdöküm cihazlarınız zaman içerisinde iç parçaların da hasar görmesiyle işlevini tamamen yitirmesine sebep olur. İşlevini yitiren Demirdöküm cihazlarınızın yerine yenisini almak daha maliyetli olduğundan size sağladığımız Demirdöküm servisi hizmetimiz sizin için her anlamda faydalıdır.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN