Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi hizmeti veren firmamızda kurumsal olarak cihaz çözümleri bulabilirsiniz. Kombi servislerinde üst düzey çalışmalar sürdürmekteyiz.

Ferroli kombi servisi  olarak Tüm Türkiye’de memnun kalacağınız kombi çözümleri sunuyoruz. Bütünsel bir kombi bakım onarım anlayışı sayesinde Tüm Türkiye’de  teknik servis hizmeti sunan seçenekler arasında fark yaratmaktayız.

Ferroli Teknik Servis Nedir?

Ferroli teknik servis bünyesinde özellikle bu marka kombilerde görülen sorunlara yönelik çözüm arayışınıza yanıt verilmektedir. Kombilerin meydana gelen sorunlarının giderilmesi için Ferroli markasına ait modellerde başvurularınızı yapabilirsiniz. Firmamızda başka marka ve modellerde de hizmetler sağlanmaktadır.

Ferrroli servis merkezi kaliteli tamir ve bakım hizmeti verirken son teknolojik cihazlarla bunu sağlamaktadır. Profesyonel ekibimizle kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Hangi marka talebiniz varsa en iyi çözümleri sağlamak üzere faaliyetlerimiz sürecektir.

Ferroli Müşteri Hizmetleri

Ferroli müşteri hizmetleri telefon numaralarını iki türlü değerlendirebilirsiniz. Ferroli servisimizin telefonu sitemizde yer almaktadır. İletişim bilgilerimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ferroli servis arayışınızda firmanın kendisiyle ayrıca bir işlem olacaksa kendi web sitesini kullanabilirsiniz. Teknik ihtiyaçlarınızda başvurularınızı her zaman beklemekteyiz.

Ferroli Kombi  Modelleri Neler?

Ferroli kombi  modelleri kendi içerisinde güncellenmekte ve yenileri dönemlere göre piyasaya sunulmaktadır. Öne çıkan modeller arasında şu seçenekleri bulabilirsiniz:

 • Ferroli  yoğuşmalı kombiler
 • Bluhelix prima
 • Bluehelix tech
 • Divacondens
 • Divacondens d plus seçenekleri yaygın olarak görülmektedir.

Her modelin kendi içinde bazı alt modelleri de olabilmektedir. Kategori anlamında değişiklikler detaylarda bazı farklara göre belirlenmektedir. Ferroli kombi servisi  taleplerinizi bu modeller haricinde de oluşturabilirsiniz.

Ferroli Kombi Arıza İşaret Kodları ve Çözümleri

Ferroli Kombi arıza işaret kodları ve çözümleri her arıza kategorisine göre değerlendirilerek ele alınmaktadır. Kombilerde çalışma sistemi karmaşık özellikler taşıması nedeniyle kodlarla kendini belli etmektedir.  Model ve markaların arıza kodları değişebilmektedir.

1 . Ferroli A41 Arızası Nedir?

Ferroli A41 arızası koruma sensörü bağlantısında hata göstergesidir. Kombinin bağlı olması gereken sensördeki bu sorun için teknik servisimizle irtibata geçilmesi gerekecektir.

2 .Ferroli Kombide F04 Kodu

Ferroli kombide F04 kodu görüldüğünde termostat bozulmasına işaret etmektedir.Baca termostatındaki sorunların çözümü için teknik servisimize başvuru yapabilirsiniz.

 1. Ferroli Kombide FH Anlamı Nedir?

FH hatası su basıncındaki düşüklüğe işaret etmektedir. 1 barın altına düşen basınç halinde ekranınızda bu kod görülebilir. FH kodu basıncın düzelmesi ardından düzelecektir. Konuyla ilgili destek talebiniz firmamızdan hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

 1. Ferroli D4 Arızası Çözümü

Ferroli D4 arızası çözümü için öncelikle sıcak su yüklemesinin tamamlanmasını beklemeniz gerekmektedir. Kod hala görünüyorsa, sıcak su yüklemesi harici bir sorun olabileceği için teknik servisimizden faydalanabilirsiniz.

Ferroli  Kombi Arızası Su Isıtmıyor

Ferroli kombi servisi  başvurularınızın daha farklı sorunlarla alakası olabilecektir. Su ısıtmayan kombileriniz için bir kere resetleme yapabilirsiniz. Yine devam eden ısıtmama sorununda petek kısmını kapatmanız ve bu şekilde kullanmanız önerilir. Sorun düzelmediyse daha farklı bir sorundan kaynaklanan durumlar olabilir.  Sorunun düzelmesi için başvurularınızı beklemekteyiz.

Kombi Arıza Sembolleri Kendiliğinden Düzelir mi?

Kombi arıza sembolleri kendiliğinden düzelebileceği gibi genellikle kalıcı sorunlardır. Kodlar resetleme ardından kendiliğinden gitse de tekrar etmesi durumunda başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kombi Arızası Nasıl Giderilir?

Kombinizin içerisinden ses geliyorsa, motor patlama olasılığı bulunmaktadır. Bu gibi hallerde marka model fark etmeksizin değişim gerekecektir. Birden duyulan elektrik çatırtı sesleri elektronik kartı yakmış olabilir veya tersi durumlar da olabilir.

 • Kombi arızalarının giderilmesi için sorun türü ve zorluğu kapsamında hareket etmekteyiz. Firmamızın teknik çözümler konusunda başarısı son derece yüksektir.
 • Kombilerinizin basıncını kendiniz belirli aralıklarla kontrol edebilirsiniz. 1,5 -2 civarında olması gereken göstergeye dikkat etmeniz önerilir. Bu durum haricindeki basınç sorunlarında teknik talepte bulunabilirsiniz.
 • Kombi arıza sorunu çözümlerinde yedek parça değişimi gerektiğinde elektronik kart değişimi en yaygın görülen işlemlerdendir. Elektronik kart kombilerin beyni olarak da düşünülebilir. Ferroli ve diğer marka kombilerde 3 işlevi yerine getirmeyi bu elektronik tanımlama sistemi sağlamaktadır.
 • Kombi arızalarınızın daha kötü bir hal almaması için mutlaka teknik servis çağırmalısınız. Elektronik kart yönlendirmesiyle kombileriniz petekle ısıtma, sıcak su borusu hattı ve gaz kaynağı olmaktadır. Vana geçişlerinde sorun yaşandığında bir bölümde daha farklı sorunlar meydana gelebilir.

 

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN