Franke Servisi

Franke Servisi

 

Franke servisi garanti süresi dolmuş bu kaliteli markanın tamir süreçleri için tüm Türkiye’de hizmetinizde olacak size destek verecektir.

Franke servisi olarak bu markaya sahip olan müşterilerimize onarım süreçlerinde yardımcı oluyoruz. Mutfak denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan  Franke konusunda ülkenizde kaliteyi tercih edenler iyi bir seçim yaptıklarına emindir. Herhangi bir teknik sorun ya da kurulum ihtiyacında bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Armatürden ankastre kahve makinasına, fırın sistemlerinden buzdolaplarına kadar birbirinden kaliteli Franke ürünleri için Franke servis merkezi sizlere yardımcı olacaktır. Mutfak ekipmanları başta olmak üzere davlumbaz, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, mutfak aksesuarları, çöp sistemleri ve armatürlerinizdeki arızalar ya da değişimler için bize danışmaktan çekinmeyiniz.

tüm Türkiye’de kaliteli mutfak severlerine, kaliteli mutfak hizmetini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğunda hemen bize ulaşarak, ilgili ürünlerinizle ilgili arıza kaydında bulunabilirsiniz.

 

Franke Markası Hakkında

1911 yılında merkezi Aarburg’da bulunan eski bir İsviçre şirketi olan Franke Holding AG, ilk yıllarda sac metal sektöründe kuruldu. Kurucusu Hermann Franke’nin soyadından alan bu şirketin merkezi Rorschach’ta bulunuyordu.

Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra Franke, çatı pencereleri, çatı pencereleri ve pişirme yüzeyleri üretmeye başladı. İşler o kadar iyi gitti ki, kısa sürede şirket genişledi, hatta şimdiki merkeze taşınan genel merkezi bile değiştirdi.

İlk nikel lavabolar 1930’larda üretime girdi ve daha sonra onları daha modern paslanmaz çelik lavabolara dönüştürdü.

Mutfak Lideri Franke’nin Doğuşu

Hermann’ın 1939’da ölümü üzerine, oğlu Walter şirketin yönetimini devraldı. İkinci Dünya Savaşı’nın çıkmasıyla birlikte çelik ve diğerleri gibi tüm malzemelerin savaş endüstrisi tarafından tamamen emilmesi nedeniyle imalat sanayi sektöründe bir kriz yaratıldı. Bununla birlikte, çatışmanın sonunda, Franke çıkmazdan neredeyse anında çıktı ve birkaç yıl içinde mutfak sektörünü yarattı.

1975’te, Walter’ın bir arkadaşı olan Willi Pieper geldi ve İsviçre ve diğer ülkelerde bulunan birkaç ofis ve fabrika ile artık gerçek bir endüstri haline gelen şeyi satın almayı başardı. Pieper, Franke’yi Avrupa sınırlarının ötesine taşıyarak daha da genişletmeyi başardı. 1980’lerin sonunda, Michael Pieper işin sahibi oldu.

Franke servisi ve şirket, sanayi sektöründe dünyada ilkler arasındadır. 10.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve 70 ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa dışında Asya, Avustralya, Güney ve Kuzey Amerika’da faaliyet göstermektedir. Artık İsviçre’de değil, Almanya’da bulunuyor.

Profesyonellerin Seçimine Profesyonel Hizmet

Profesyonel teknik servis elemanlarımız Franke markalı ürünleriniz için kaliteli bir hizmet vererek destek sağlayacaktır. Franke servis merkezi olarak Franke teknik servisi hizmetimiz çözüm odaklı bir anlayışla sizlere çözüm sunmaktadır. Mutfakta profesyonel olarak çalışanların her zaman tercih ettiği bu markanın en seçkin modellerinin kurulum ve onarımında sizlerle çalışmaya hazırız. Günün her saatinde en iyi hizmeti almanızı sağlayacak firmamız, sizin için en uygun koşullarda destek vermeye hazırdır. Ankastre kurulumu, modül eklenmesi ve benzer birçok talebiniz söz konusu olduğunda ekibimiz size yardımcı olacak alternatifler sunacaktır.

Mutfağın profesyonellerine en kaliteli hizmeti sağlarken aynı zamanda da titiz bir çalışma yapmanın avantajını sunuyoruz.

Türkiye Franke Servisi Fiyatları

Servis hizmetimiz kapsamında birçok problemin çözümü de sağlanmaktadır. Özellikle taşınma ve yer değişimi gibi durumlarda yeniden kurulum gerektiğinde hatasız ve kararlı çalışır halde ürünlerinizi yerleştiriyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz bize danışabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de  Franke servis hizmeti talepleriniz olduğunda bizi her zaman arayabilir, randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. 24-48 saat içinde evinizde müdahaleyi yapacak olan teknisyen ile hemen iletişime geçeceksiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, gereken kurulum işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir.

 

Hangi Ürünlerde Destek Veriyoruz?

Armatür, filtreli su armatürleri, davlumbaz, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, mutfak aksesuarları, çöp sistemleri ve daha birçok Franke markalı ürün grubu için Franke servis desteği alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan bu seçkin markanın ürünlerini uzun yıllar güvenle kullanabilmek için, iyi bir servis desteğine de ihtiyacınız olacaktır. Bilgi almak ve iletişim kurmak istediğiniz her durumda, telefonun diğer ucunda olduğumuzu unutmayın!

Seçiminiz Franke servis merkezi ise, çözümünüz hızlı ve güvenilir olacaktır. Bunun için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN