Hakkımızda

Hakkımızda

Yılların Verdiği Tecrube ile Hizmet

Ayrıcalıklarınız Misyon Vizyon
Hızlı Servis
Yedek Parça
7/24 Hizmet
Müşteri Memnuniyeti
Ödeme Kolaylığı
Profesyonel Ekip
callsmile
Müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.
combi
Kaliteli personel ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini algılayarak, analitik çözüm sunmayı ve hizmet sektöründe öncü kuruluş olmayı hedefler.

Teknik Servisimiz, yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. %100 Mutlu müşteri politikasını benimsemiş olmamız ve her marka için ayrı ayrı uzman ekibimizin olması bizi diğer teknik servislerinden ayıran en büyük özelliktir.

Servis verdiğimiz her müşterimizden sitemizde yayınlanmak üzere servisimiz hakkında yorum yapmasını istemekteyiz, bu yorumları eksiksiz olarak sizlerle paylaşmak ise en büyük gururumuz.

Profesyonel Ekip

Kaliteli Hizmet
Kaliteli Personel

Profesyonel servis ekibi olarak arızayı daha iyi anlayabilmek için  irtibat numaranızdan iletişime geçerek soru yöneltiyoruz ve olabildiğince yedek parça bulundurarak araçlarımızda yerinde onarımını uygun fiyat güvencesi altında gideriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi:
444 47 87
or
BIZI ARAYIN