İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombi servisi  taleplerinize kurumsal düzeyde yanıtlar veriyoruz. Teknik servis arıza kodu çözümlerini sağlayan profesyonel hizmetler demektir.

İmmergas kombi servisi marka ve modellerine özel arızaların doğru biçimde giderilmesini sağlamaktadır. Firmamız kaliteli tamir ve bakım hizmeti sunarak yeni teknoloji cihazların veriminden faydalanmaktadır. Tüm Türkiye’de devam eden teknik servis hizmetimizle ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

İmmergas Teknik Servis Nedir?

Kombi markanızın teknik sorunlarının giderilmesinde bazı kodlar takip edilmektedir. Kodların her birinin değişik nedenleri olabilir. Ayrıca kodların kendi içinde birden fazla arıza nedeni de olabilmektedir. Teknik servisimiz,nedenlere göre tamir, bakım yapabileceği gibi parça değişimini de sağlamaktadır.

İmmergas Kombi Servis Müşteri Hizmetleri

İmmergas kombi servis müşteri hizmetleri telefon numarasını web sitemizdeki iletişim bölümünde bulabilirsiniz. Doğrudan başvuru yaparken nasıl sorun yaşadığınızı aktarmalısınız.

Kombinizde elektrik kesintisi veya motor sesi olup olmadığını aktarabilirsiniz.

Kombi ekranında bulunan kodları söylemeden önce kombinizin tüm bağlantılarını kesip bir süre bekleyip yeniden açmanız önerilir.  Patlama sesi gibi durum yoksa yeniden başlatma işini yapmanız önerilir.

İmmergas Kombi Modelleri

Öne çıkan İmmergas kombi modelleri arasında Nike Star, Victrix, Eolo Mini yer almaktadır. Kombilerin modelleri belirli aralıklarla yenileriyle piyasaya sürülmektedir. Yeni modellerde oluşabilecek sorunların çözümü için de çalışmalarımız devam etmektedir.

İmmergas Kombi Arızası Su Isıtmıyor

Suyun ısıtmadığı kombi sorunu en yaygın görülen durumlardan biridir. Kombinizin teknik servise ihtiyacı olup olmadığını anlamak üzere öncelikle yeniden başlatmanız önerilir. İkinci olarak da petek vanasını kapatıp açmanız önerilir. Basınç kontrolü ardından yine de aynı sorun devam ediyorsa farklı bir arıza olasıdır.

Kombi Arıza Sembolleri Kendiliğinden Düzelir mi?

Kombi arızalarının görüldüğü kodlar semboller bazen tek seferliğine ekranda görünür ve yeniden yok olabilir. Bu gibi hallerde İmmergas servis başvurularınızı yapmadan önce ekrana gelen görüntü yeniden çıkıyor mu bakabilirsiniz. Devam eden kodlar halinde başvurularınızı beklemekteyiz.

İmmergas Victrix Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri

İmmergas Victrix kombi arıza kodlarına bakıldığında birçok soruna yönelik işaretlerin olduğu görülebilmektedir.Teknik servisimiz bu kodların nedenlerine odaklanmakta ve marka gereksinimlerine göre doğru bir çözüm sunmaktadır.

1 . Arıza Kodu 01 Nedir?

01 arıza kodunun anlamı, İmmergas Victrix kombinizin ateşleme yaparken sorun yaşadığı anlamına gelmektedir.

Gaz vanalarını kontrol edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız teknik servisimize başvurabilirsiniz. Pratik bir yöntem olarak ocak çalışma durumu kontrol edilebilir.Gaz vanalarınız kapalı olduğunda ocak çalışmayacaktır. Vana sorunu yoksa muhtemelen ana kart sorunu olacaktır.

  1. Arıza Kodu 02 Nedir?

Aşırı ısınma sorunu 02 koduyla ifade edilmektedir. Kombiler kendini bir süre kullanım dışı bırakabileceği için bir süre bekleyerek yeniden başlat düğmesine basabilirsiniz.

  1. Arıza Kodu 05 Nedir?

Kalorifer ntc’sinin arızalı olması anlamına gelen 05 kodu parça değişimiyle çözülebilmektedir. Peteklerinizde genellikle ısınma olmayacaktır.

  1. Arıza Kodu 06

Victrix Kombi 06 kodunun anlamı sıcak su kullanımında sorun anlamına gelmektedir. Sıcak su sensöründe meydana gelen sorunun büyümemesi için teknik servisimizden destek istemelisiniz.

  1. Victrix Arıza Kodu 20

Alevlenmeyi engelleyen bir durum olduğuna işaret etmektedir. Cihaza reset atarak sorunun kendiliğinden çözümünü bekleyebilirsiniz. Düzelme olmaması halinde teknik ekibimiz müdahale yapacaktır.

İmmergas Nike Star Kombi Arıza Kodları

İmmergas kombi servisi  firmamızda Nike Star model kombilerin arıza kodlarına çözüm bulabilirsiniz.

1 .Nike Star Arıza Kodu 01

Kombinin ateşleme yapmadığını gösteren 01 arıza kodu durumunda elektrot, ana kart sorunları bir arada görülebilmektedir. İyonizasyon sorunu da olabilmektedir. Kendiniz müdahale etmemeye dikkat ediniz.

  1. Arıza Kodu 02

Aşırı ısınma sorunu anlamına gelen 02 arıza kodu limit termostatından dolayı yaşanabilmektedir.

  1. Arıza Kodu 03

İmmergas kombi servisi başvurularınız 03 arıza kodu için olduğunda duman termostat arızası durumu yaşanmaktadır.

  1. Nike Star Arıza Kodu 05

Peteklerde görülen ısınmama sorunu genellikle 05 koduyla kendini göstermektedir. Kalorifer tesisatı sensöründeki sorunların çözümü için Ankara Servis Merkezimize başvurmanız gerekmektedir. Kombilerde çoklu işlevlere bağlı olarak uyarı hataları son derece önemlidir. Senede bir iki kere genel kontrolleri yaptırdığınızda parça değişimine gerek kalmayacaktır.

  1. Arıza Kodu 06

Nike Star kombi arıza kodu 06 ise sıcak su sensöründe meydana gelen sorun var demektir. Kombinizi bir iki defa yeniden başlatmanız ve teknik servis çağırmanız önerilir.

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN