Miele Servisi

Miele Servisi

 

Miele servisi seçkin markaları tercih eden müşterilerimiz için tüm Türkiye’de uzun yıllardır tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Miele servisi olarak firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Ev elektroniği başta olmak üzere içecek dolabı, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, kahve makinesi, çamaşır ve ütü adetleri, pişirme grubu ve diğer temizlik ve bakım ürünlerindeki arızalar ya da değişimler için bize danışmaktan çekinmeyiniz.

Tüm Türkiye’de  en seçkin teknik servisi olarak Miele markasını tüm kalitemizle onarıyoruz. Kaliteli ve özel bir çözüm bulmak istediğinizde öncelikle teknik servisimizi arayın, sonra da arkanıza yaslanın işi bize bırakın! En kısa sürede size dönüş yapacak ekibimiz memnun kalacağınız bir destek sürecini başlatacaktır.

Miele servis merkezi olarak ihtiyacınız olan teknik servis desteğini Miele’nin tüm ürünleri için alabilirsiniz. Alanında uzman olan ve markanın eski ve yeni tüm modellerine hakim olan personellerimiz kaliteli hizmetlerini sizlere sunmaya hazır olacaktır.

 

Miele Markası Hakkında

Miele, ev aletleri üretiminde dünyanın en ünlü markalarından biridir. Şu anda Almanya’nın Guterslosh kentinde bulunan şirket, 1899 yılında kurulmuştur. On yılların birikimi ve piyasaya sunulan ürünlerin yüksek kalitesi, Miele’yi sektörde lider ve kesinlikle en prestijli markalardan biri yapmaktadır.

Profesyonel mutfakçıların en beğendiği markalardan biri olan Miele, temizlik ve ısıtma konusunda ciddi bir kaliteye sahiptir. Başlangıçta şirket ağırlıklı olarak süt santrifüjlerinin üretimiyle uğraştı ve ancak daha sonra, kadınların günlük işlerinde kolaylık sağlamak için 1900’lerin başında inşa edilen tarihin ilk çamaşır makinelerinden biri de dahil olmak üzere başka makineler yaratmada elini denemeye başladı.

1907’den itibaren Miele mutfak, bisiklet ve araba üretimine ve pazarlamasına başlamış ve II. artık tüm dünyaya yayılmış bir müşteri kitlesi için pazarın bu sektöründe önemli bir referans noktası olmak için çalışmalarını sürdürmüştür.

2000’lerde Miele

2000’li yıllardan bu yana, mutfak mobilyası üretimi ile ilgili kısmı İsviçre AFG Arbonia Forster Holding’e sattıktan sonra Miele, konumunu genişletmeye ve sürekli olarak güçlendirmeye devam etti, öyle ki bugün şişeleri gezegenin her yerine dağılmış durumdadır.

Miele markasının, üretiminin yüksek kalitesinden uluslararası düzeyde 360 dereceye açık yenilikçi bir idari ve yönetim stratejisinin uygulanmasına kadar uzun bir yol kat etmesini sağlayan birçok güçlü yön vardır. Miele, 100 yılı aşkın geçmişini kapasite ve büyük bir yenilik ruhuyla yönetebilmiş, günümüzle mükemmel bir şekilde ilişki kurabildiğini ve zaman içinde şirketleri her zaman ilgilendiren bu değişikliklere nasıl kolayca girileceğini bildiğini kanıtlamıştır. ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde karşılamayı başarmaktır.

Miele servisi olarak tüm Türkiye’de  hizmet veren ekibimiz, ihtiyacınız olan her an randevu talebi oluşturarak çözüm bulacağınız bir hizmet anlayışıyla sizlere destek olmaya hazırdır.

Profesyonellerin Seçimine Profesyonel Hizmet

Türkiye Servis Merkezi olarak Miele teknik servisi hizmetimiz çözüm odaklı bir anlayışla sizlere çözüm sunmaktadır. Yenilikçi, uluslararası ve kalite odaklı olan bu markaya hak ettiği servisi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şirketin 117 yılı aşkın başarı öyküsü, yıllar boyunca dünyanın her yerinden 18.100’ün üzerinde işbirlikçi tarafından yazılmıştır. Teknolojilerin en iyisi, kullanımı kesinlikle kolay olmakla birlikte, yüksek düzeyde karmaşıklık ve yeniliğe ulaşandır. Miele, projelerini nihai tüketicinin ihtiyaçları etrafında yaratarak her zaman bu felsefeyi uygulamaya koymuştur.

Bize yönelik büyük beklentilerin farkında olarak, zaman içinde sürekli mükemmellik standartlarını garanti etmeye kendimizi adayarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız. Müşteriyi anlamak ve ona yardım etmek tanıtım faaliyetlerinin en iyisidir. Merak ve elde edilen sonuçlardan asla tatmin olmadan daha yükseğe çıkma arzusu, bu şirketin çalışmasının arkasındaki itici güçtür.

Firmamızın Miele servis başarısı da o en yenilikçi fikirler tutkusu sayesinde güçlenmiştir. Bu şekilde elde edilecek şekilde her esnekliği ve değer sayesinde, çünkü onun bileşenlerin her birinin bağlılık ve adanmışlık sonucudur.

Türkiye Miele Servisi Fiyatları

Profesyoneller, profesyonellerin hizmetinde. Birinci sınıf ürünlere ek olarak, vakaların %90’ından fazlasını ilk müdahalede anında çözebilen mükemmel nitelikli müşteri hizmetini de garanti ediyoruz. Eksik yedek parçalar ertesi gün içinde teslim edilir.

Türkiye Miele servis hizmeti talepleriniz olduğunda bizi her zaman arayabilir, randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. 24-48 saat içinde evinizde müdahaleyi yapacak olan teknisyen ile hemen iletişime geçeceksiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, gereken kurulum işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN