Philips Servisi

Philips Servisi

Firmamız Türkiye’de oldukça popüler olan Philips markasının ürünleri için Philips servisi alanında faaliyet yürütmektedir.

Philips servisi alanında tüm Türkiye’de hemen hemen her ilçede müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Kolay ulaşılabilirliği ve kaliteli hizmeti sebebiyle bulunduğu bölgede sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun yıllardır sektörde varlık gösteren firmamız Philips ürünleri için teknik destek hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda mağduriyet yaşayan müşterilerimizin sorunlarına kalıcı ve uzun çözümleri bulunmaktadır.

Philips yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da neredeyse en büyük elektronik şirketlerinden biridir. Toplam 60 ülkede hizmet veren Philips için Türkiye’de teknik destek hizmeti sağlayan firmamız Philips servisi olarak uzun yıllar da faaliyetlerine devam etmektedir. Televizyondan ses sistemlerine kulaklıktan bluetoothlu cihazlara kadar bunun yanı sıra beyaz eşya ve küçük ev aletleri alanında da hizmet veren Philips için firmamız her ürünü ile alakalı tamir, onarım ve bakım işlemi yapmaktadır.

Philips Ürünleri Onarım ve Bakım Hizmeti

Philips ürünleri Türkiye’de oldukça geniş bir yelpazede pazara sunulmaktadır. Bu sebeple firmamızın çalışma alanı da bu ürün çeşitliliğine göre oldukça fazladır. Her Phillips ürünü için firmamızdan tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren Philips ürünleri sektördeki en dayanıklı ürünlerdendir. Ancak sonuç olarak insan eliyle yapılmış olmaları bazen teknik hataların meydana çıkmasına etki eder.

Philips teknik destek için firmamızla 7/24 iletişim numaraları aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Philips ürünlerinin geniş bir yelpazede sunulmuş olması Philips servisi olarak hizmet alanımızı arttırmaktadır. Konuyla alakalı her hizmet alanında işinde uzman ve tecrübeye kişilerde çalışmalar yürütülmektedir. Profesyonel çalışmanın ve kurumsal kimliğin oluşmasında uzman ekiplerin çalışıyor olması oldukça önemli bir etmendir. Bu sebeple firmamız müşterilerine hizmet sunarken özellikle bu nokta için dikkat ve çalışmalar yürütmektedir.

Philips Türkiye Servis Merkezi

Philips Türkiye servis merkezi olan firmamız tüm Türkiye’de neredeyse her bölgeye hizmet sunmaktadır. Hizmetleriniz ile alakalı detaylı bilgiye telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında Phillips ürünlerinin tamiri ve bakımı için firmamız son derece uzman ekiplerle oldukça profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Tamir ve bakım işlerinde kullanılan ekipmanlar tamamen son teknoloji ve oldukça gelişmiş ekipmanlardır. Bu ekipmanlar ve bu ekipmanları kullanan uzman kişiler bu anlamda elektronik ürünleriniz ile alakalı mağduriyet yaşamamanızı sağlarlar.

Philips Ürünlerinin Bakım Onarım ve Tamir Fiyatları

Firmamız tarafından verilen hizmet doğrultusunda her Philips ürünü için tamir ve bakım işlemi yapılmaktadır. Ancak Philips ürünlerini yelpazesi oldukça geniş olduğundan yani klimadan mutfak gereçlerine küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya temizlik malzemelerinden kulaklığa kadar hemen hemen her teknolojik ürün Philips marka olduğundan ürünün çeşidine ve ürünün arızasına göre fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. Yaşanan bu değişiklik sonrası işlemi aldıktan sonra mağdur olmamanız için konu ile alakalı yine en net ve en doğru bilgiler telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz tarafından verilir. Bunun dışında belirttiğiniz adrese gelen ekiplerimiz işleme başlamadan önce ne işlem yapılacağı ve bu işlemin ücretinin ne kadar olduğu ile alakalı sizde de tekrar bilgi aktaracaklardır.

Philips Ürün Tamir ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Philips ürünleri tamiri için firmamız orijinal Philips yedek parçaları ile çalışma yürütmektedir. Philips oldukça dayanıklı bir marka olduğundan tamir işlemleri için de orijinal marka ürünleri kullanmak için daha faydalı bir çalışma olacaktır. Bu sebeple müşterilerimizden tamir işleminden sonra hiçbir mağduriyet ile karşılaşmaması adını firmamız bu konuda hassasiyet ve çalışmalar yürüterek orijinal yedek parça ürünler ile işlem yapmaktadırlar.

Firmamız verdiği hizmetlerden biri olan Philips bakım hizmeti ipten bakım yaptırmak istediğinizi elektronik eşyaya göre değişiklik göstermektedir.  Her elektronik eşya bakımı ve onarımı teknik bilgi gerektirir. Bu sebeple telefon aracılığı ile bize ulaştığınız takdirde hangi eşya ile alakalı işlem yapacağını bildirmeniz firmamız için de fayda sağlamaktadır. Sizde yönlendirilecek ekip belirttiğiniz eşya için uzman olan ekipte bu sebeple Philips servisi olarak ekiplerimizin işlerini en iyi şekilde yapabilmektedirler. Sizin vereceğiniz bilgiler ile doğru orantılıdır. Ekiplerimiz belirttiğiniz adrese geldikten sonra en temiz şekilde çalışarak en hızlı şekilde ürünleriniz ile alakalı tamir ve bakım işlemini gerçekleştirirler.

 

 

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN