Siemens Servisi

Siemens Servisi

Tüm Türkiye’de Siemens servisi firmamız yılların verdiği bilgi birikimi ve üstün tecrübe ile Siemens marka ürünlerin tamirat ve bakımını yapmaktadır.

Siemens Servisi firmamız Tüm Türkiye’de hizmet verdiği gibi iş kalitesi bakımından da en üst seviyede garantili hizmet verdiği için hızla müşteri potansiyelini artırmaktadır.

Siemens marka elektrikli ve elektronik ürünlerin tamiri ve bakımı deneyim ve tecrübe gerektirir. Çünkü alınan işçilik hizmetinden sonra ürün tekrar aynı hasarı oluşturuyorsa bu işçiliğin doğru uygulanmadığını gösterir. Servisin yaptığı işçiliğin arkasında durması son derece önemlidir. Bu nedenle firmanın deneyim ve tecrübesi son derece önemlidir. Siemens servis merkezi firmamız kendi ekibini özel yetiştirmiş ve pratik çözüm üretme konusunda yetenekli olan servis elemanlarını tercih ederek iş kalitesini daima üst seviyelerde tutmayı prensip edinmiştir.

Siemens Servisi Hizmetlerimiz

Siemens marka her türlü elektrikli ve elektronik ürünlerin tamir ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Buzdolabı ve derin dondurucular, yıkama ve kurutma makinaları, kahve makinaları, elektrikli süpürgeler, pişirme grubu ürünleri, bulaşık makinaları, her türlü mutfak aletleri, klimalar, su ısıtma grubu, su sebilleri, temizlik ve bakım ürünleri ve aksesuarlar gibi ana kategorilerin tüm alt kategorilerine hizmet vermekteyiz.

Servisimiz aynı zamanda klima bakımı hizmeti de vermektedir. Biliniyor ki klimaların periyodik bakımlarının yapılması klimaların sağlıklı çalışması için son derece önemlidir. Periyodik bakımlarının yapılmadığı taktirde Siemens klimalar belli bir süre sonra arıza çıkarabilmektedir. Türkiye Siemens servisi firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde klimalarınızın bakım ve onarımını firmamızın güvencesiyle gerçekleştirebiliriz.

Firmamızın Profesyonel Ekip Anlayışı

Siemens servis merkezi firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz firmamız tarafından yetiştirilmiş ve Siemens marka ürünler konusunda deneyimli servis elemanlarıdır. Son derece teknolojik cihazlarla donatılmış ve eğitim verilmiş personellerimizin verdiği hizmetleri daima arkasında bulunuruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalınmadığı veya hizmetimizin akabinde aynı arızayı tekrarladığında firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamız tekrar ekip yollayarak arızanın giderilmesini sağlar ve bu hizmet için ücret talep etmez. Bu denli işimizin arkasında durmamızın sebebi personellerimizin son derece yetişmiş elemanlardan oluşmuş olması ve işlerini en kaliteli bir şekilde yapmalarıdır.

Siemens servisi olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet veriyor ve yeni müşterilerimizin oluşması için eski müşterilerimizin iş memnuniyeti sonucu çevrelerine referans olmalarıdır.

Acil Siemens Teknik Servisi

Siemens beyaz eşyalarınızın zaman içinde arızalanması kaçınılmazdır. Ürününüz tam lazım olduğu sırada arıza mı yaptı ve acil olarak tamiratının yapılması mı gerekiyor? Bu noktada yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim sayfasına girerek müşteri temsilcimize ulaşarak acilen arızanın giderilmesini talep etmek olacaktır. Siemens Servis Merkezi firmamız acil durumlar için hazır bekleyen ekibi hemen yönlendirerek kısa süre içerisinde arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Özellikle buzdolap veya derin dondurucu gibi önemli ürünlerde bir an önce arızanın giderilmesi gerekir ki içinde bulunan dondurulmuş gıdaların çözülmemesi gerekir. Bu durumda acil Siemens servisimizi arayarak acil hizmet talep edebilirsiniz.

En İyi Siemens Servis Ağı

Siemens Servis merkezimiz en iyi servis ağına ve ekibine sahip olduğu için daima en kısa süre içerisinde en doğru çözümü sunabilmektedir.

Türkiye Siemens Servisi Fiyatları

Türkiye servis merkezi firmamız daima piyasanın altındaki fiyata en kaliteli teknik servis ve bakım hizmetini vermektedir. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti ile büyümeyi sağlamaktır. Müşterimizi memnun eden firma personellerimiz daima yaptığı işin arkasında durarak garantisini verir ve müşteri memnuniyetini sağlar. Bu nedenle bir defa bizimle çalıştığınızda artık tüm Siemens servisine ihtiyaç duyduğunuzda doğru bizi arayacaksınız. Ayrıca hizmet kalitemizi eş ve dostunuza tavsiyelerde bulunarak firmamızın daha da büyümesine olanak sağlayacaksınız. Tam bu nedenle Siemens Servisi fiyatları bakımından tüm Türkiye’de  en uygun fiyat veren firmayız.

Servis Hizmet Süreci

Siemens marka ürününüzün arızası durumunda firma sitemizin iletişim sayfasındaki telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizin için en uygun gün ve saatte firmamız teknik servis personelimizi yönlendirecek ve ekip randevu saatinden 15 dakika önce verilen adreste bulunacaktır. En kısa süre içerisinde teknik ekibimiz arızanızı gidererek dönüş yapacaktır. Siz de firmamızdan uygun fiyata kaliteli teknik servis hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN