Silver Line Servisi

Silver Line Servisi

Silverline servisi olarak uzun yıllardan beri tüm Türkiye’ye profesyonel ekibimizle kaliteli teknik servişi hizmeti vermekteyiz.

Silverline servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve bu sebepten dolayı da sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. modern ve kullanışlı ankastre mi arıyorsunuz ya da ankastreniz arızalandı mı? Yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan kısa bir süre içerisinde bizimle irtibata geçmek olmalıdır. Firmamızda modern tasarımlarımız mevcuttur ve her birinin kalitesi üst düzeydedir. Aynı zamanda bu cihazların her biri kullanışlıdır. Bizlere İstediğiniz zaman istediğiniz saatte ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Yani hafta içi veya hafta sonu bizi arayabilirsiniz ve adres bilgilerinizi iletebilirsiniz. Adres bilgilerinizi ilettikten sonra kısa bir süre içerisinde vermiş olduğunuz adreste geliriz ve işlemimizi başlatırız.

Silverline servis merkezi olarak senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için son derece profesyoneliz. Arızaları kısa bir süre içerisinde bulmak ve gidermek için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Çünkü arıza ve bakım işleri mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamızda son derece profesyoneldir ve bu sebeple de hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmeti firmamızda bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz.

Silver Line Vizyon Misyon

Silverline servisi olarak vizyon ve misyonumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve ona göre hareket ederek müşterilerimizin mutlu etmektir. Kurulduğumuz günden bu yana en iyi yerlere gelmek için büyük çabalar harcadık. Gece gündüz demeden çalıştık ve sonunda amacımıza ulaştık. Bu sektörde en iyi hizmeti veren nadir firmalar arasında yer almaktayız. Sadece ankastre satışı bakımı ve tamirini yapmıyoruz. Aynı zamanda Silverline marka olan bütün beyaz eşyaların bakımını tamirini yapmaktayız

Sizde Silverline elektronik cihaz arayışı içerisindeyseniz lütfen bu arayışınızı sonlandırın ve firmamızı arayın. Firmamız bu durumda sizin için en iyi seçenek olacaktır. Aradığınız elektronik eşyayı firmamızda kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz. Firmamızda birçok çeşit eşyayı barındırıyoruz ve aynı zamanda bakım onarım işlemlerinde gerçekleştiriyoruz. Arıza için cihazınızı teslim ettiyseniz mutlaka bakımını da yapıyoruz ve sizlere o şekilde teslim ediyoruz. Sizde iyi bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin ve hizmetimizden faydalanın.

Silver Line En İyi Hizmet

Profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma arıyorsanız o biziz. Silverline teknik servisi olarak beklentilerinizi karşılayacağınızı inanıyoruz. Cihazınızda arıza meydana geldiğinde kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü kendiniz müdahale ettiğinizde cihazınızın ömrünün kısalmasına sebep olabilirsiniz ve hatta hiç çalışmamasını sağlayabilirsiniz. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri profesyonel olduğu için cihazınıza meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde bulurlar.

Tüm Türkiye’ye servis merkezi olarak bize ulaşın sağladığınız da hemen adresinize geliriz. Silverline en iyi hizmeti bizde bulabilmeniz mümkündür. Bu nedenle adresinize geldikten sonra ise arızalanan  cihazınızda evinizde müdahale ederiz ve tamir işlemini gerçekleştirmeye çalışırız. Peki arıza tamir uzun sürerse ne olur? Öncelikle evinizde arızayı tamir etmeye çalışırız ancak uzun sürecek gibi ise firmamıza götürürüz ve arızaya giderdikten sonra ücretsiz bir şekilde teslimatını gerçekleştiririz. Sizde internet sitemizden cihazınız firmamızda iken takip edebilirsiniz

Silver Line En Uygun Fiyat

Silverline firması olarak müşterilerimize en uygun fiyattan hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sadece kendimizi düşünen bir firma olmadık ve kurulduğumuz günden bu yana her zaman ilk olarak müşterilerimize düşündük. Bu sebeple de piyasada araştırma yaptığınızda en uygun fiyata hizmet verdiğimizi göreceksiniz. Referanslarımız oldukça fazladır ve gün geçtikçe de artış göstermeye devam etmektedir. Çünkü sıradan bir firma değiliz ve sizlere profesyonel bir şekilde hizmet imkânı sağlarız.

Silverline servisi olarak hayal ettiğiniz ne var ise gerçekleştirmeye hazırız. Bir servisten beklentilerinizi az çok tahmin edebiliyoruz. Bu sebepten dolayı da sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Üst düzeyde hizmet almak istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlamalısınız. Personellerimizin her biri alanında uzmandır ve bu konu hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Sizde profesyonel ekiplerden uygun fiyata hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz. Peki, hangi günler bize ulaşabilirsiniz. Hem hafta içi Hem de hafta sonu 7/24 saat sizlere hizmet imkânı sağlıyoruz

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN