Termodinamik Kombi Servisi

Termodinamik Kombi Servisi

Termodinamik kombi servisi çözümleriniz için Tüm Türkiye’de teknik servis hizmeti veriyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızda 7/24 firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Termodinamik kombi servisi  olarak tüm sorunların çözümü için gereken alt yapıyı sağlamaktayız. Son teknolojik cihazlarla beraber tamir bakım hizmetlerimiz verilmektedir. Yenilenen kombi modellerini takip ederek güncel sorunları da çözüme ulaştırmaktayız.

Termodinamik Teknik Servis Nedir?

Profesyonel ekiple Termodinamik kombileriniz için arıza kodlarının nedenlerine odaklanıyoruz. Markaya ait kombilerin arızalarını gideren uzman ekibimiz kaliteli tamir ve bakım hizmeti sağlamaktadır.

 • Kombilerdeki teknik sorunları çözmek için şikayetlerinizi dikkate alıyoruz.
 • Kombi içerisinde yedek parça değişimi gerektiren durumlar varsa size detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
 • Yeniden aynı sorunların olmaması için gereken Termodinamik Servis Merkezi  tarafından teknik bilgilendirme sağlanmaktadır.

Termodinamik Kombi Müşteri Hizmetleri 

Termodinamik müşteri hizmetleri telefon numarasını web sitemiz üzerindeki iletişim adresinden bulabilirsiniz. Teknik servis harici müşteri hizmetleri için ayrı bir araştırma yapabilirsiniz.

Termodinamik Dek Kombi  Modelleri

Termodinamik kombi servisi  başvurularınızda markaya ait modeller önem kazanmaktadır. Oluşan sorunların arıza kodları modellere göre aynı veya farklı olabilir. Sorun özelliği ve üretimdeki kodlama teknikleri açısından bir değerlendirme yapılması sağlanmaktadır.

 • Termodinamik Dek 12 Kw Trifaze
 • 36 Kw Trifaze
 • 30 Kw Trifaze
 • 24 Kw Trifaze
 • 12 Kw Trifaze
 • 18 Kw Trifaze
 • 24 Kw Trifaze
 • 30 Kw Trifaze model ürünler elektrikli kombi kapsamında piyasada yaygın şekilde görülebilmektedir. Bu modeller harici yine Termodinamik markasının ürünlerini tamir ettirmek üzere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Termodinamik Kombi Arıza Sembolleri Kendiliğinden Düzelir mi?

Termodinamik kombi arıza kodları bazen kısa süreli olarak kombinin ekranında görülebilmektedir. Devam etmeyen ve tek seferlik ekranda göründükten sonra kaybolan durumlarda başvuru yapmayabilirsiniz. İleride olası sorunlarda Termodinamik Servis Merkezi firmamız başvurularınıza yanıt verecektir.

Termodinamik Kombi Arıza İşaret Kodları ve Çözümleri

Termodinamik kombi hata kodlarına bakıldığında çok sayıda harf ve kodu bulunabilmektedir. Kombilerinizin servis öncesi ekrandaki kodlarını teknik ekibimize aktarmalısınız.

1 .E0 Arıza Kodu Nedir?

NTC sıcaklık sensörünün arızalandığına işaret eden bir koddur. Değiştirilmesi gereken parça olabileceği için teknik servis ekibimize başvuru yapabilirsiniz.

 1. E1 Arıza Kodu Nedir?

Ekranda E1 kodu görünmesi halinde ateşleme hatası olabilir. Isıtma için gereken ateş, resetleme ardından düzelme gösterebilir. Bir süre geçince kombinizi yeniden çalıştırmalı ve sorunun devam edip etmediğini kontrol ediniz. Hala devam eden bir arıza halinde daha farklı bir çözüm yoluna gidilecektir. İyonizasyon veya gaz valfi sorunları olasıdır.

 1. E2 Arıza Kodu

Kombiye gelen gaz vanasının açık olduğunu gösteren bir koddur. Alev sönmesi, ateşlemede hata gibi durumlarda da bu kodu görebilirsiniz. Gaz bölümünde sorun olmadığından emin olunması ardından kombinizi yeniden başlatmanız önerilmektedir. Risklere karşı kombinizin teknik servisle kontrol edilmesi önerilir.

 1. E3 Arıza  Kodu

Termodinamik kombi servisi başvurularınız E3 arıza kodu olduğunda sensör arızasına işaret ediyor olabilir. Sıcaklık sensör arızalarında petek vanalarını kontrol etmelisiniz. Kombiyi yeniden başlattığınızda sorun devam ediyorsa teknik servis çağırmalısınız.

 1. E4 Arıza Kodu

Sıcak su sensör arızası için bir başka versiyon da E4 arızasıdır. Mutfak ve banyo suyu sensörünün arızalanması durumu olabilir.

 1. E5 Arıza Kodu Nedir?

Prosestad arızası anlamına gelen E5 arza kodu, baca çekişiyle de görülmektedir. Ek yerde çıkmalar olması durumunda mekanik alan bağlantılarını kendiniz kontrol etmelisiniz. Kombinizi önce tamamen kapatarak baca kontrollerini yapabilirsiniz. Çıkan bölümleri takamamanız durumunda teknik servis başvurularınızı yapabilirsiniz. Kombinizi yeniden başlatmanız ardından devam eden sorunlarda ana kart, şalter veya fan sorunları üzerinde durulmaktadır.

 1. E6 Arıza Kodu Nedir?

E6 arıza kodu genellikle tahliye bölümüyle alakalı sorunlara işaret etmektedir. Baca gazı tahliyesinde meydana gelen sorunlarda çevre şartları bu duruma neden olabilmektedir. Kombinizi yeniden başlatmanız halinde düzelme olasılığı vardır.

 1. E7 Arıza Kodu

Termodinamik servis başvurularınız E7 kodu nedeniyle olduğunda, aşırı ısınma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kombi zarar görmemesi gereken hallerde kendini kapatarak koruma altına almaktadır. 80-95 derecelerde bu kapanma durumu yaşanabilmektedir.

 • Petek temizliği gereksinimi, uzun süre tıkalı kalan filtreler
 • Zamanla kirlenmiş su
 • Petek vanalarının kapalı olması gibi nedenlerle E7 kodunu kombinizin ekranında görebilirsiniz. Bazı durumlarda kombi hiç arıza kodu da vermeyebilir. Teknik servisimize ısınma sorunlarında başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Leave A Comment

BIZI ARAYIN