Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi

 

Whirlpool servisi garanti süresi dolmuş bu kaliteli markanın tamir süreçleri için tüm Türkiye’de hizmetinizde olacak size destek verecektir.

Whirlpool servisi olarak bu markaya sahip olan müşterilerimize onarım süreçlerinde yardımcı oluyoruz. Mutfak denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan  Whirlpool konusunda ülkenizde kaliteyi tercih edenler iyi bir seçim yaptıklarına emindir. Herhangi bir teknik sorun ya da kurulum ihtiyacında bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

En kaliteli Whirlpool ürünleri için Türkiye Whirlpool servis merkezi sizlere yardımcı olacaktır. Mutfak ekipmanları başta olmak üzere klima, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, mutfak aksesuarları, çöp sistemleri ve armatürlerinizdeki arızalar ya da değişimler için bize danışmaktan çekinmeyiniz.

 

Whirlpool Markası Hakkında

Ev aletlerinin en büyük üreticilerinden biri, yenilikleri ile birçok aile için günlük hayatı kolaylaştıran Whirlpool’dur. 1911 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Upton Machine Company adı altında kurulan şirket, 1988 yılında Philips ile Whirlpool International adlı bir ortak girişim oluşturarak uluslararası pazarlara açılmaya başladı. 2006 yılından bu yana, Maytag’in satın alınmasıyla Whirlpool Corporation, dünyanın en büyük ev aletleri üreticisi haline geldi. 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Evansville fabrikası kapatıldı ve üretim Meksika’ya taşındı.

Marka, ürünlerini tüm dünyaya pazarlamaktadır. Genel olarak, Whirlpool 70.000 işçi istihdam etmektedir ve ana faaliyet alanı yemek pişirme, gıda muhafazası, giysi ve bulaşıkların temizlenmesidir.. Şirket piyasada Maytag, KitchenAid, Amana, Gladiator Garage Works, Inglis, Estate, Brastemp, Bauknecht ve Consul markaları altında yer almaktadır.

Piyasaya sürülen ve fırınlardan ekmek ekmeklerine kadar her türlü ev ihtiyacını karşılayabilen, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı piyasaya sürülen ürün sayısı göz önüne alındığında, tüketicilerin bilgi almak için firma ile iletişime geçme ihtiyacının arttığı görülmektedir. Bir ürünün satın alınması ve herhangi bir sorunun çözülmesi için. Bu nedenle şirket, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz çeşitli araçlar sunar.

 

Whirlpool’ın Kalitesi

KitchenAid markasının da Whirlpool olduğunu biliyor musunuz? Mutfakla uğramayan profesyoneller bunu çok iyi bilir. Şirket piyasada Maytag, KitchenAid, Amana, Gladiator Garage Works, Inglis, Estate, Brastemp, Bauknecht ve Consul markaları altında yer almaktadır. Sezgisellik, teknoloji ve hepsinden önemlisi şirkete ve cihazlarına yönelenlerin günlük yaşamını iyileştirmeye odaklanan yenilikçi teknolojiler bu markanın belirgin özellikleri arasındadır. Ancak en iyi yanı, ürün tasarımı ve “Tam Stil” olarak adlandırılan şeydir. Bu kelime, şirket tarafından ortamları uyumlu ve koordineli hale getirmek için oluşturulan farklı çizgileri ifade eder.

Whirlpool servisi ve şirket, sanayi sektöründe dünyada ilkler arasındadır. 10.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve 70 ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa dışında Asya, Avustralya, Güney ve Kuzey Amerika’da faaliyet göstermektedir. Artık İsviçre’de değil, Almanya’da bulunuyor.

 

Profesyonellerin Seçimine Profesyonel Hizmet

Whirlpool ürünleri ile iletişime geçmesi gereken herkes için, hizmet veriyoruz. Çeşitli işbirlikçilerden yardım almak için ülke çapındaki çeşitli yardım merkezlerine gitmeniz ve karşılaşılan herhangi bir sorun hakkında bilgi almanız yeterlidir. En yakın servis merkezinin yerini öğrenmek için şirket web Whirlpool teknik servisi hizmetimize ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesinde buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklar, bulaşık makineleri, davlumbazlar ve sayısız diğer ürünleri bulabiliriz. Markanın mükemmelliği, onları 100 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada takdir ettirdi ve sattı. Bu kaliteye hak ettiği değeri veren ekibimiz, şimdi tek telefonla adresinize geliyor.

 

Türkiye Whirlpool Servisi Fiyatları

Servis hizmetimiz kapsamında birçok problemin çözümü de sağlanmaktadır. Özellikle taşınma ve yer değişimi gibi durumlarda yeniden kurulum gerektiğinde hatasız ve kararlı çalışır halde ürünlerinizi yerleştiriyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz bize danışabilirsiniz.

Türkiye Whirlpool servis hizmeti talepleriniz olduğunda bizi her zaman arayabilir, randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. 24-48 saat içinde evinizde müdahaleyi yapacak olan teknisyen ile hemen iletişime geçeceksiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, gereken kurulum işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Hangi Ürünlerde Destek Veriyoruz?

Geniş ürün yelpazesinde buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklar, bulaşık makineleri, davlumbazlar ve sayısız diğer ürünleri bulabiliriz. Markanın mükemmelliği, onları 100 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada takdir ettirdi ve sattı. Whirlpool servis desteği için seçiminiz firmamız olsun olsun. Detaylı bilgi almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN