York Klima Servisi

York Klima Servisi

York marka klimaların Türkiye servis merkezi olarak York klima servisi alanında faaliyet veren firmamız uzun yıllardır sektörde varlık göstermektedir.

York klima servisi olarak firmamız York marka klimalarınızın arızaları ve bakımları ile alakalı hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz tüm Türkiye’de hemen hemen her ilçesinde verilebilmektedir. Geniş bir müşteri ağına sahip olmamızın tek nedeni kaliteli hizmetimizdir. Kaliteli hizmetimizin yanı sıra hizmetlerimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple tüm Türkiye’de pek çok kişi klima bakım ve onarım işlemleri için telefonunuzda iletişime geçmektedir. Klimalar bakım yapılmadığı takdirde elverişsiz olarak kullanılan makinalardır. İşlevlerini istemeleri halinde klimalar oldukça yüksek faturalar ödenmesine sebep olur. Bu sebeple bakımları ve tamirleri ile alakalı gerekli kontrollerin aksatılmadan dikkatli şekilde yapılması gerekir.

York Klima Gazı Dolumu

Klima gazı ise klimaların içinde bulunan kompresörler yardımıyla havanın serin edilmesi açısından işlev gösteren gazdır. Tarafımızca verilen hizmetlerden biri bu gazın kontrolü ve değişimidir. York klima servisi olarak çalışan firmamız bu anlamda sizlere mağdur olmayacağınız şekilde hizmet sunmaktadır. Klimaların özellikle mevsim ortasında işlevlerini kaybetmesi büyük mağduriyetler yaşamanıza sebep olacağından size hizmet verecek ekiplerimiz işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca hizmet veren kişilerin kullandığı ekipmanlar da son teknoloji ekipmanlarla olduğundan hizmetlerimiz oldukça kalitelidir. Klima gazının kontrol edilmesinden sonra yine işinde uzman kişiler tarafından eğer gerek varsa klima gazı dolumu işleminiz gerçekleştirilir.

York Klimaların Bakım Hizmeti

Klima bakımı klima kullanan kişilerin düzenli olarak yaptırması gereken bir bakımdır. York marka klimalar dahil olmak üzere her türlü klimanın bakımı yılda en az 2 kere olmak üzere yapılmalıdır. İki kereden fazla yapılan klimalarının verimi daha fazla olmaktadır ve yüksek performans ile çalışmaktadır. York marka klima bakımı nasıl yapılır?

Klima bakımı yapılırken öncelikle klimanın filtreleri kontrol edilir. Filtrelerde bulunan bakteriler ve pislikler temizlendikten sonra iç ve dış hazneler de kontrol edilerek buralarda da temizleme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra klimanın iç parçalarının temizlenmesinin ardından klima gazı kontrol edildi klima gazı dolumundan sonra da eğer klima hala çalışmıyorsa ya da daha yüksek performansta çalışmıyor ise çalışmayan parça tespit edilir ve parçanın değişimi sağlanır. Parçanın değişimi York marka klima servisi olarak firmamızda York orijinal parçaları ile yapılır. Orijinal parçalar ile yapılmayan değişimlerde klimalar daha büyük hasar görmektedir. Klimadan alacağınız verim düşeceği için mutlaka orijinal parça takan firmalar ile çalışmamız gerekir. Firmamız bu anlamda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

York Klima Tamiri ve Montajı

Tüm Türkiye’de servis merkezi olarak firmamız yol klima tamiri ve montajı konusunda da hizmet vermektedir. Yeni aldığınız York marka klimaların güvenilir şekilde monte edilebilmesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yine konuda uzman ekiplerimiz size hizmet verecektir. Bu sebeple klimanızın güvenilir şekilde takıldığından emin olabilirsiniz. Bunun dışında klima tamiri yeni bir klima almaktan oldukça daha az maliyetlidir. Bu sebeple ekonomik olarak daha mantıklı bu yolu seçtiğiniz zaman parça değişimi yine tarafımızdan orijinal parça kullanılarak yapılır. Bu sebeple yapacağımız işlemlerden sonra hiçbir mağduriyet yaşamazsınız. York klima servisi olan firmamız sektördeki varlığını bu şekilde korumaktadır.

York Klima Bakımı Faydaları

York Klima bakımı yaptırmak size her anlamda fayda sağlar. Klima bakımı yapıldıktan sonra klimanızda temizlenen iç hazne içeriye temiz hava üfler. Bakım yaptırmadığınız takdirde ise bakteri dolu hava üfler. Bu sebeple bakım temiz hava solumanın açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bakım yapılan klimalar enerji tüketimi yaparak çalışırlar. Elektrik faturalarınızı düşük gelmesinin sebebi klimalı da yaptırdığınız bakımdır. Yine diğer bir avantajı olarak klimanız daha uzun süreli daha yüksek verimle çalışır. Bakım yapılmayan klimalar kısa sürede geri dönülemez şekilde arızalanmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlardan kaçınmak için firmamızla iletişime geçerek klimanızın düzenli bakımlarını yaptırmamız gerekir.

York Klima Bakım ve Onarım Fiyatları

York Klima bakım onarım fiyatları için çeşitli kıstaslar göz önünde bulundurulur. Bu sebeple net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. En doğru fiyat bilgisine uzman ekiplerimiz klima kontrolünüzü yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz işleme başlamadan konuyla alakalı size bilgi aktaracaktır.

Leave A Comment

BIZI ARAYIN